İrem Derici ve Atakan Işıktutan ayrılığı! İşte ilişkinin son detayları!

İrem Derici, Survivor yarışmacısı Atakan Işıktutan ile ilişkisini sonlandırdığını, yoğunluktan dolayı böyle bir karar aldıklarını açıkladı. Derici, sürekli konserlerde olduğu için sevdiği adamla vakit geçiremediğini belirtti.

YOĞUNLUK GEREKÇE OLDU

İrem Derici, yoğun konser programı nedeniyle Atakan Işıktutan ile ilişkisini sonlandırdığını açıkladı, çünkü sürekli konserlerde olduğu için sevdiği adamla vakit geçiremiyordu.

İrem Derici’nin ayrılık açıklamasında, ilişkilerin zaman ve vakit gerektirdiğini, iş yoğunluğu nedeniyle birlikte vakit geçiremediklerini ve bu durumun ilişkilerini olumsuz etkilemeden ayrılık kararı aldıklarını belirttiği anlaşılıyor.

İrem Derici, iş yoğunluğu nedeniyle birlikte vakit geçiremedikleri için ilişkilerinin pisleşmesini önlemek adına ayrılık kararı aldıklarını açıkladı. Onun için sevgilisinin iyiliği önemli olduğunu ve ilişkilerini sağlıklı bir şekilde sonlandırmak istediğini belirtti.

AYRILIK BAĞLARIMIZI KOPARMAZ

İrem Derici, ayrıldığı sevgilisi Atakan Işıktutan hakkında “Biz ömür boyu görüşürüz de. Birisinin başına bir şey gelse ilk biz koşarız” şeklinde konuşarak, ayrılık olsa da onunla olan bağını ve dostluğunu korumaya devam ettiğini ifade etti.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir